درباره ما

photo_2017-03-10_14-38-35HSE حرف اول کلمات Health ( بهداشت ) ، Safety ( ایمنی ) و Environment ( محیط زیست ) است که متولی و عهده دار کلیه مسائل مربوط به بهداشت کار ، صنعتی و محیط ، ایمنی و آتش نشانی و محیط زیست می باشد . فلسفه HSE در صنعت نفت، درراستای توسعه پایدار و کرامت انسان از طریق نگاهی سیستماتیک و مرتبط با عوامل مختلف بهداشت، ایمنی و محیط زیست صنعت نفت در زندگی انسان رشد و توسعه همه جانبه کشور اهمیت ویژه ای را ایفا می کند.

HSE یاب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ در زمینه خدمات ایمنی و سلامت محیط کار آغاز  و با بهره گیری از دانش تخصصی در رشته ایمنی و بهداشت حرفه ای و با هدف خدمت رسانی به کلیه صنایع اعم از (شیمیایی، فلزی، پتروشیمی و پالایشگاه، دارویی، پزشکی و بیمارستانی و …) جهت ارتقاء سطح سلامت نیروی کار، کاهش حوادث شغلی و غیبت های ناشی از کار و در نهایت با هدف افزایش بهره وری در سازمانها تأسیس گردیده است.

فروش اینترنتی در خصوص لوازم ایمنی و حفاظت فردی متناسب با نوع آلاینده ها و مخاطرات موجود در محیط کار و با در نظر گرفتن محدودیت ها و قابلیت های مالی صنایع و شرکت ها از جمله فعالیت های این وب سایت می باشد.

صاحب امتیاز :علی رضا یزدی سودرجانی